• +48 58 350 18 03
  • aovento@aovento.pl

Czarter jachtów – żeglować może każdy

czarter jachtów

Czarter jachtów – żeglować może każdy

Wakacje nad morzem – chyba każdy był i przeżył.

Ale czy to zawsze musi oznaczać jedną plażę i jeden kurort no może dwa. Tłumy ludzi nad wodą, te same widoki, wysiedziany dołek w piasku. Nie ograniczaj się do takich samych atrakcji każdego dnia. Spędź każdy dzień tak jak chcesz – leniwie, aktywnie, w śród tłumów czy na totalnym odludziu. Nie wynajmuj hotelu czy pensjonatu, zamiast poznaj ile plusów niesie czarter jachtów i zdecyduj się na tę formę spędzania czasu..

Czarter jachtów – to nie dla mnie.

Nie jest już to ekskluzywny towar dostępny dla nielicznych wilków morskich bądź posiadaczy „grubych portfeli”. Dziś mogą na to pozwolić sobie wszyscy.

Nigdy nie miałeś styczności z żaglami bądź pływasz ale nie masz odpowiednich uprawnień?
Czarter jachtów jest właśnie dla Ciebie

Nic straconego, czarter jachtu ze skipperem pozwoli ci cieszyć się urokami prawdziwego żeglarstwa i odpoczynku. To pod jego czujnym okiem zrelaksujesz się ty i twoi bliscy oraz rozwiniesz umiejętności i doświadczenie żeglarskie. – Przejdź do formularza czarteru jachtów.

Pływasz ale nie masz jeszcze odpowiednich uprawnień bądź chcesz zdobyć dodatkowe doświadczenie i szlify przed samodzielnymi rejsami?
Czarter jachtów to odpowiedni sposób dla Ciebie aby osiągnąć te cele.

Na wynajętym jachcie ze skipperem nauczysz się manewrów i nawigacji. Jak za przysłowiową rękę zostaniesz przeprowadzony przez każdy z zakamarków sztuki żeglarstwa które odważysz się odkryć. Na zakończenie rejsu otrzymasz opinię z niego wraz z wyliczoną liczbą godzin spędzonych na wodzie. – Przejdź do formularza czarteru jachtów.

Pływasz samodzielnie i wraz z przyjaciółmi chcesz poznać nowe rejony świata, zaznać przyjemności z pływania?
Czarter jachtów to przyjemność dla Ciebie i nowe wspaniałe doświadczenia dla osób które ze sobą zabierzesz.

Pozostaje ci tylko w wybranym terminie i rejonie świata dobrać z nami odpowiednią dla ciebie łódź. – Przejdź do formularza czarteru jachtów.

Czarter jachtu to doskonała forma spędzenia urlopu, czy eventu. Chyba tylko na jachcie możesz spędzić chwile w ciszy słuchając szumu morza będąc na łonie natury bez gwaru cywilizacji, odpocząć na bezludnych wyspach zawijając do ich zatoczek i jednocześnie zawsze możesz zawinąć do gwarnego portu ze wszelkimi atrakcjami turystycznych kurortów. Można jednak mieć ciastko i je zjeść. Od ciebie i twoich bliskich zależy ile czasu spędzicie na leniwym opalaniu, kontemplowaniu natury, aktywnym wypoczynku czy zabawie w tłumie.

Po co płacić za drogi hotel i skazywać się na pobyt w jednym miejscu. Wybierając się w rejs w gronie rodzinnym bądź z przyjaciółmi można znacząco obniżyć koszt od osoby za koję i codziennie podziwiać inny widok za oknem. Odkryć uroki wspólnego przygotowywania posiłków z lokalnych specjałów bądź sprawdzenia lokalnych dań z wielu miejsc.

Jachty pływają wszędzie gdzie jest woda, tak że tylko twój kaprys i wyobraźnia określa rejon świata w którym chcesz rozpocząć swoją przygodę.

Sprawdź nas – specjalnie dla Ciebie znajdziemy jacht w najlepszej cenie – aovento@aovento.pl

Czarter jachtów już o krok – Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza.