• +48 58 350 18 03
  • aovento@aovento.pl

Czarter jachtów – żeglować może każdy

czarter jachtów

Czarter jachtów – żeglować może każdy

Wakacje nad morzem – chyba każdy był i przeżył.

Ale czy to zawsze musi oznaczać jedną plażę i jeden kurort no może dwa. Tłumy ludzi nad wodą, te same widoki, wysiedziany dołek w piasku. Nie ograniczaj się do takich samych atrakcji każdego dnia. Spędź każdy dzień tak jak chcesz – leniwie, aktywnie, w śród tłumów czy na totalnym odludziu. Nie wynajmuj hotelu czy pensjonatu, zamiast tego poznaj ile plusów niesie czarter jachtów i zdecyduj się na tę formę spędzania czasu..

Czarter jachtów – to nie dla mnie.

Nie jest już to ekskluzywny towar dostępny dla nielicznych wilków morskich bądź posiadaczy „grubych portfeli”. Dziś mogą na to pozwolić sobie wszyscy.

Nigdy nie miałeś styczności z żaglami bądź pływasz ale nie masz odpowiednich uprawnień?

Czarter jachtów jest właśnie dla Ciebie, nie może ominąć Cię to wspaniałe przeżycie.

Nic straconego, czarter jachtu ze skipperem pozwoli ci cieszyć się urokami prawdziwego żeglarstwa i odpoczynku. To pod jego czujnym okiem zrelaksujesz się ty i twoi bliscy oraz rozwiniesz umiejętności i doświadczenie żeglarskie. – Przejdź do formularza czarter jachtów.

Jeżeli natomiast na tą chwilę czarter jachtu jest dla Ciebie i twoich przyjaciół za dużym wyzwaniem bądź stanowi za duży koszt, zapraszamy na jeden z naszych rejsów. To podczas takiego rejsu morskiego oprócz doskonałej zabawy uzyskasz doświadczenie żeglarskie i zobaczysz jak taki rejs odbywa się krok po kroku aby w przyszłości samemu móc czarterować jacht i odbyć swój własny kolejny rejs.

Pływasz ale nie masz jeszcze odpowiednich uprawnień bądź chcesz zdobyć dodatkowe doświadczenie i szlify przed samodzielnymi rejsami?

Czarter jachtów to odpowiedni sposób dla Ciebie aby osiągnąć te cele. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi KURSAMI ŻEGLARSKIMI.

Na wynajętym jachcie ze skipperem nauczysz się manewrów i nawigacji. Jak za przysłowiową rękę zostaniesz przeprowadzony przez każdy z zakamarków sztuki żeglarstwa które odważysz się odkryć. Na zakończenie rejsu otrzymasz opinię z niego wraz z wyliczoną liczbą godzin spędzonych na wodzie. – Przejdź do formularza czarter jachtów.

Pływasz samodzielnie i wraz z przyjaciółmi chcesz poznać nowe rejony świata, zaznać przyjemności z pływania?

Czarter jachtów to przyjemność dla Ciebie i nowe wspaniałe doświadczenia dla osób które ze sobą zabierzesz.

Pozostaje ci tylko w wybranym terminie i rejonie świata dobrać z nami odpowiednią dla ciebie łódź i dokonać czarteru jachtu – Przejdź do formularza czarter jachtów.

Czarter jachtu to doskonała forma spędzenia urlopu, czy eventu. Chyba tylko na jachcie możesz spędzić chwile w ciszy słuchając szumu morza będąc na łonie natury bez gwaru cywilizacji, odpocząć na bezludnych wyspach zawijając do przyległych zatoczek i jednocześnie zawsze możesz wpłynąć do gwarnego portu ze wszelkimi atrakcjami turystycznych kurortów. Można jednak mieć ciastko i je zjeść. Od ciebie i twoich bliskich zależy ile czasu spędzicie na leniwym opalaniu, kontemplowaniu natury, aktywnym wypoczynku czy zabawie w tłumie.

Po co płacić za drogi hotel i skazywać się na pobyt w jednym miejscu. Wybierając się w rejs w gronie rodzinnym bądź z przyjaciółmi można znacząco obniżyć koszt od osoby za koję i codziennie podziwiać inny widok za oknem. Odkryć uroki wspólnego przygotowywania posiłków z lokalnych specjałów bądź sprawdzenia lokalnych dań z wielu miejsc.

Jachty pływają wszędzie gdzie jest woda, tak że tylko twój kaprys i wyobraźnia określa rejon świata w którym chcesz rozpocząć swoją przygodę.

Sprawdź nas – specjalnie dla Ciebie znajdziemy jacht w najlepszej cenie – aovento@aovento.pl

Jesteśmy jedną z wielu firm pośredniczących między wynajmującymi a najmującymi jachty, działając na podobnych zasadach i oferując te same jachty od tych samych firm czarterowych, co inne podmioty w branży. W rzeczywistości, nie ma istotnej różnicy, która firma pośredniczy, ponieważ w efekcie najmujący wynajmuje ten sam jacht. Ponadto, naszym celem nie jest tylko prowadzenie biznesu – pragniemy umożliwić jak największej liczbie osób możliwość zasmakowania żeglarstwa. Dlatego też, ograniczamy nasze marże do minimum, aby nasze usługi były jak najbardziej dostępne dla wszystkich zainteresowanych.

Czarter jachtów już o krok – Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza.