• +48 58 350 18 03
  • aovento@aovento.pl

Rejsy

Rejsy

Czas na REJS

Nie masz pomysłu na wakacje? Chcesz zasmakować czegoś nowego? Jesteś już żeglarzem i chcesz wypłynąć na głębokie wody? Pragniesz zdobyć nowy stopień żeglarza? A może po prostu chcesz się oderwać od codzienności i spędzić czas w nietypowy sposób z nowo poznanymi ludźmi?

Nie obawiaj się jeśli to Twój pierwszy raz, na większości naszych rejsów nie jest wymagane doświadczenie żeglarskie i na pewno nie będziesz jedynym nowicjuszem.

Sam wpadłeś na ten pomysł i nikt z Tobą nie chce w nim wziąć udziału? Większość osób które z nami żeglują pojawiła się na naszym rejsie sama. Przeważnie tylko ten jeden raz, bo nawiązały na rejsie nowe znajomości z ludźmi którzy podzielają tą sama pasje i pragną znów wypłynąć w morze.

Pływamy na wielu akwenach – na naszym rodzimym Bałtyku, u wybrzeży Chorwacji i Grecji, a także kiedy w Polsce chłód na Seszelach i Karaibach i innych rejonach świata.

Tak naprawdę jesteśmy w stanie zorganizować rejs w każdym rejonie świata. Jeżeli będzie Was odpowiednio liczna grupa kwestią jest tylko dogranie terminu rejsu.

Nie zapominamy o samotnikach i mniej licznych grupach chcący popłynąć w to jedno wymarzone miejsc. Napisz do nas – kto wie może inni też chcą tam płynąć?

W swojej ofercie mamy również rejsy połączone z kursem na stopień jachtowego sternika morskiego zapraszamy do zapoznania się z nimi i uczestnictwa.

aovento@aovento.pl