• +48 58 350 18 03
  • aovento@aovento.pl

Kim jesteśmy i dlaczego powinieneś z nami wynająć swój jacht.

Kim jesteśmy i dlaczego powinieneś z nami wynająć swój jacht.

Jako pasjonaci żeglarstwa, cieszymy się każdą chwilą spędzoną na morzu. Sami wynajmowaliśmy jachty i doceniliśmy tę wyjątkową przygodę, dlatego postanowiliśmy sprawić, aby była ona bardziej dostępna dla wszystkich. Nasze doświadczenia jako żeglarzy skłoniły nas do nawiązania kontaktów i działania jako brokerzy czarterowi, aby dzielić się tą pasją z innymi entuzjastami żeglarstwa.

 


Działamy na podobnych zasadach i oferujemy te same jachty od tych samych firm czarterowych, co inne podmioty w branży. Produkt finalny – wynajęty jacht jest ten sam niezależnie która z firm brokerskich nam go zaoferuje. To, co wyróżnia naszą firmę, to nasze zaangażowanie i cel udostępnienia żeglarstwa jako formy aktywnego wypoczynku szerokiemu gronu osób. Naszym priorytetem jest zapewnienie wyjątkowych doświadczeń żeglarskich każdemu klientowi, dlatego marginalizujemy nasz zysk na rzecz maksymalizacji satysfakcji i dostępności dla naszych klientów.


Dla nas chwila, w której przygotowujemy ofertę dla Państwa, to nie tylko praca, lecz także możliwość dzielenia się naszą pasją – żeglarstwem. Każde zaproponowane przez nas rozwiązanie to nie tylko kalkulacja kosztów czy wybór jachtu, ale również przeżywanie tej samej fascynacji, którą łączy nas z naszymi klientami.

Z całego serca zachęcamy do zadawania nam pytań i prośby o oferty. Z ogromną przyjemnością i zaangażowaniem przygotujemy dla Państwa rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Prosimy, dajcie nam szansę udowodnienia naszych kompetencji i zaufajcie nam w organizacji Waszych wyjątkowych przygód żeglarskich.

Wasze słowa po czarterze są dla nas nieocenione, ponieważ stanowią nasz wspólny udział w tej wyjątkowej przygodzie. To właśnie wasza motywacja i zadowolenie są dla nas inspiracją do dalszego propagowania naszej wspólnej pasji – żeglarstwa. Razem tworzymy niezapomniane wspomnienia na morzu.

Zapraszamy do czarterowania z nami w tym celu zadaj nam pytanie poprzez formularz czarter jachtów. W przypadku watpliwości i nurtujących pytań zapoznaj się z naszym działam Pytań i odpowiedz, a jeżeli nadal brakuje odpowiedzi która cię zadowala to skieruj je do nas na adres aovento@aovento.pl

Czekamy na kontakt od Ciebie …